Заміна склопакетів

Фасадне скління – трудомісткий та відповідальний процес. При заміні склопакетів завдання ускладнюється подвійно через необхідність вибору відповідних параметрів та форми матеріалів, що використовуються.  Адже новий склопакет має ідеально гармонувати із загальною структурою будівлі та відповідати зовнішньому вигляду раніше встановленого виробу.

Заміна склопакетів виключає можливість низьких температур і найкраще проводиться у міжсезоння та влітку

Коли склопакети потрібно замінити?

  • Нерівномірна усадка будівлі призвела до деформації віконних отворів та надмірного тиску на рами;
  • Будівельні помилки – перекіс при монтажі, вкручування шурупів, надмірна затяжка з’єднань;
  • Механічні ушкодження – зіткнення з великими, гострими чи важкими предметами; необережні чи різкі рухи людей; падіння бурульок з даху;
  • Необхідність підвищення теплоізоляції та вандалостійкості скління та заміни існуючих вікон на більш сучасні, якісні: тонування, енергозберігаючі покриття, триплекс, броньовані склопакети тощо.
  • Зміна дизайну – використання матового, дзеркального, вітражного чи іншого нестандартного скління.

Нові склопакети усувають багато проблем, які раніше виникали через вікна. У квартирах, офісах та будинках стане тепліше, комфортніше, тихіше та приємніше.

 

Технічні процеси заміни склопакетів

Вимірювання проводяться за старими зразками. Слід зазначити товщину та структуру, колір та тип упаковки – однокамерна або двокамерна. Зазвичай як зразки беруться фрагменти.

За зразком у вигляді осколків підбирається підходящий матеріал, а потім за допомогою спеціальних інструментів вирізають скло потрібних параметрів. Потім старий склопакет демонтується, встановлюється новий, шви добре герметизуються.

Однак тут слід зазначити один важливий момент.

Такі роботи, як заміна склопакетів, зазвичай виконуються зовні або на висоті будівлі, і навіть найдосвідченіші майстри не можуть забратися так далеко. Така робота потребує не лише навичок, а й спеціалізованих курсів. У компанії РОД є саме такі спеціалісти.

Заміна склопакетів, скління та ремонт вікон – це швидко та ефективно, без клопоту з установкою це все про компанію РОД у м. Харків, а також доступні ціни є привабливою особливістю нашої компанії.

Заміна склопакетів альпіністами

Заміна склопакетів у багатьох сучасних системах скління може проводитися лише з боку фасаду та потребує наявності спеціального обладнання для забезпечення зручного доступу до об’єкту.

Оскільки використовувати для цієї мети автовишки або спеціальні крани не завжди зручно і може бути досить дорого, в більшості випадків найкращим рішенням для заміни склопакетів на висоті є замовлення промислового альпініста.

Ми виконуємо такі роботи:
  • Заміна пошкоджених чи старих фасадних склопакетів; і
  • повну або часткову установку звичайного або тонованого скла в будівлях;
  • Ремонт та герметизація світлопрозорих конструкцій; заміна ущільнювачів, притискних планок та термовставок; очищення та полірування зовнішніх поверхонь фасадного скла;
  • Модернізація склопакетів – заміна глухих конструкцій на поворотні чи похилі, ремонт фурнітури та елементів рами, встановлення додаткових перемичок, вентиляційних клапанів тощо.

Якісна заміна склопакетів професіоналами компанії РОД

Попередній огляд скла та складання докладного звіту про його стан.
Наші співробітники оглядають будинки навіть на значній висоті. Виміри склопакетів проводяться з визначенням точних параметрів до міліметра.

Якісна заміна склопакетів Харків

Ми виконуємо ремонт у будь-якій площині, горизонтальній чи вертикальній. Ми демонтуємо притискну конструкцію та розбираємо пошкоджений склопакет. Потім встановлюємо новий склопакет з безпечним підйомом та надійною герметизацією.

Наші професійні альпіністи виконують скління чи первинний монтаж фасадів будівель. Ми виконуємо монтаж як у будівлях, так і в новобудовах. Ми здійснюємо не лише монтаж, а й доставку. Якщо виникнуть проблеми із утепленням склопакетів, наші співробітники їх усунуть. У місцях, де кріпляться рами та укоси, досить часто виникає декомпресія. Якщо не вирішити цю проблему, волога проникатиме в приміщення і постійно запотіватиме склопакети.

Заміна склопакетів та фасадне скління за дуже вигідними цінами. Ми гарантуємо високу якість та надійність у подальшій експлуатації встановлених вікон.