Покриття даху ондуліном

Дах з ондуліну є широко поширеним і популярним видом покрівельного покриття. Ондулін має низку переваг, які роблять його привабливим вибором під час будівництва даху: він легкий у встановленні та пропонує гнучкість у дизайні та конфігурації даху, має високу стійкість до корозії, перепадів температур і атмосферних впливів. Ондулін також добре протистоїть вогню і високим температурам, що забезпечує безпеку і захист житлової або комерційної будівлі.

Ондулін був винайдений ще в 40-х роках минулого століття, і вперше з’явився у Франції. На території України цей матеріал використовується досить недавно. Для створення ондуліна використовують спеціальний бітум, пігменти, мінеральні речовини, смоли і целюлозу. Волокна просочуються даним складом за високого тиску, що забезпечує відмінну міцність. Усі фарбувальні пігменти мають мінеральну основу, що робить цей склад нешкідливим для людини.

Порівняно з іншими матеріалами, Ондулін не іржавіє, не шумить під час дощу, не протікає і не конденсує. Фарба з Ондуліна не облазить. Гнучка покрівля Ондулін набагато легша за інші матеріали. Покрівельний матеріал Ондулін затребуваний і в приватній забудові, і в промисловому будівництві.

Дах з ондуліну - це популярний вид покрівельного покриття:
Добре витримує навантаження в разі випадання опадів - граду, дощу, снігу

Якщо поблизу будинку росте дерево, його гілки також не заподіють шкоди покриттю в разі падіння.

Матеріал досить легкий, що спрощує процес транспортування і встановлення на обрешітку

В даному випадку проводити установку ондуліна можна швидко, що скорочує витрати на монтажні роботи. Також якщо у вас є досвід у такій роботі, встановлювати матеріал можна самостійно.

Різноманітність забарвлень і форм

Пігменти на натуральній основі дають змогу обирати будь-яке забарвлення, яке відмінно поєднуватиметься із загальним дизайном. Також можна використовувати кілька різних колірних рішень для створення мозаїки.

Для виробництва такого продукту використовуються натуральні матеріали

Це забезпечує безпеку покриття для здоров'я людини. Навіть при великих температурних перепадах матеріал не виділятиме токсичних речовин.

Покрівельні хвилясті листи Ондулін застосовуються для влаштування нової покрівлі та ремонту старої (можуть укладатися поверх неї), для облицювання будівель, огорож. Мають 15-річну гарантію на гідроізоляцію.

За невисокої ціни покрівельні листи довговічні (служать до 50 років), пластичні (можуть укладатися на вигнутих поверхнях) і міцні (витримують снігове навантаження до 960 кг/м2, вітрове – до 225 км/год).

Покрівельні листи Черепиці Ондулін на даху будинку виглядають так само, як металочерепиця. При цьому ондулін менше важить і практично не конденсує, не шумить під час дощу і вільно пропускає сигнал стільникового зв’язку. Ціна за лист Черепиці Ондулін дозволяє зробити бюджетний ремонт.

Черепиця Ондулін вирізняється довговічністю (термін служби може досягати 50 років), екологічністю, високими гідроізоляційними властивостями, міцністю. Витримує вагу снігу до 960 кг/м2, силу вітру – до 354 км/год.

Вартість будівництва нового даху під ключ

Покрівельні роботи від компанії «Компанія РОД» в Харкові та Харківській області.
ПОКРІВЛЯ
Покрівля з металочерепиці, м2від 220 грн
Покрівля з бітумної черепиці, м2від 270 грн
Покрівля з керамічної черепиці, м2від 360 грн
Фальцева покрівля з оцинкованої сталі, м2від 400 грн
Покрівля з профнастилу, м2від 220 грн
Наплавлювана покрівля з євроруберойду в один шар, м2від 110 грн
Наплавлювана покрівля з євроруберойду в два шари, м2від 155 грн
Шиферний дах, м2від 200 грн
Дах з ондуліну, м2від 190 грн
Металевий дах із полікарбонату, м2від 250 грн
Металевий дах із сендвіч - панелей, м2від 250 грн