Дах під ключ

Крыша под ключ

Монтаж нової покрівлі – складний процес, який потребує професійних навичок та точності. Якщо вам потрібний «дах під ключ» — зверніться до компанії «РОД»!

Ми будемо раді виконати для вас фасадні та покрівельні роботи в Харкові та області якісно та професійно. Гарні ціни та великий досвід монтажних бригад.

Крыша под ключ
Утепление крыши2
Утеплення покрівлі
Монтаж гибкой кровли
Монтаж м'якої покрівлі та ПВХ мембрани

Існує кілька різних типів покриттів, і вибір залежить від різних чинників, таких як клімат, бюджет, стиль будинку і особисті переваги. Вибір покриття для даху залежить від будівельних норм, кліматичних умов і структурних особливостей вашого будинку. Перед прийняттям остаточного рішення завжди рекомендується проконсультуватися з нашими фахівцями, щоб вибрати найкращий варіант для вашого будинку.

Деякі з найбільш поширених покриттів для дахів:

Покрівля з металочерепиці: універсальна класика

Цей варіант покрівлі досить популярний у замовників. Його перевагами є довговічність, стійкість до погодних умов і привабливий зовнішній вигляд. Металочерепиця зазвичай виготовляється з гальванізованої сталі або алюмінію і має покриття, що захищає від корозії.

Покрівля з бітумної черепиці

Також популярний і довговічний спосіб покриття даху. Бітумна черепиця (або асфальтова черепиця) є популярним покрівельним покриттям на основі скловолокна, модифікованого бітуму (гірська смола, асфальт) і кам'яного посипання (грануляту). Вона доступна в різних стилях і кольорах, довговічна і відносно доступна за ціною.

Покрівля з керамічної черепиці

Керамічна черепиця надає будинку традиційного і привабливого зовнішнього вигляду, а також володіє видатними характеристиками, такими як міцність і довговічність.

Фальцева покрівля зі сталі з оцинкуванням

Цей вид покрівлі забезпечує довговічний і надійний захист від несприятливих погодних умов. Оцинкована сталь має високу корозійну стійкість завдяки захисному шару цинку, що робить її ідеальним матеріалом для даху.

Покрівля з профнастилу

Профнастил - гофрований сталевий лист за рахунок трапецієподібного профілю не має великої ваги, але міцний і жорсткий. За свою практичність і мінімальну шкоду для навколишнього середовища цей спосіб покриття дахів став дуже популярним.

Покрівля з євроруберойду

Ще один з популярних варіантів для покрівельних робіт. Підходить для плоскої покрівлі або покрівлі з невеликим ухилом.

Шиферний дах

Покрівля з шиферу має низку переваг: довговічність, низька вартість, простота монтажу, хороша звукоізоляція.

Дах із ондуліна

Вид покрівельного покриття, який використовує ондулін, легкий і довговічний матеріал, що складається з армованого паперу, просоченого бітумом і покритого цементом.

Металевий дах із сендвіч-панелей

Це покриття для покрівлі, яке складається з шарів металевих листів, ізоляції та підкладкового матеріалу. Дах із сендвіч-панелей є ідеальним вибором для багатьох будівель і споруд. Цей матеріал має високу міцність, енергоефективність, привабливий зовнішній вигляд і легкість монтажу.

Металевий дах із полікарбонату

Металевий дах з полікарбонату має високу стійкість до атмосферних впливів. Полікарбонат не схильний до корозії і значно стійкий до ультрафіолетового випромінювання, що дає змогу зберігати його міцність і зовнішній вигляд тривалий час. 

МИ ЗМОЖНІ ПОБУДУВАТИ ДАХ У БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ!

Ми працюємо на приватних і комерційних об'єктах, починаючи від приватних будинків і закінчуючи офісними будівлями.

Потрібні професіонали для монтажу даху під ключ? Звертайтеся до нас!

Допоможемо підібрати потрібне покриття і тип даху, що відповідають саме Вашим потребам.

Кровля из металлочерепицы
Покрівля з металочерепиці
Кровля из керамической черепицы2
Покрівля з керамічної черепиці
Фальцевая кровля
Фальцева покрівля з оцинкованої сталі
Ондулин
Дах з ондуліну
Кровля из еврорубероида
Покрівля з євроруберойду
Shinglas Джаз4
Покрівля з бітумної черепиці
Кровля из профлиста
Покрівля з профнастилу
Шиферная крыша
Шиферний дах
Металлическая крыша2
Металевий дах та сендвіч панелі

Є питання? Ми на зв'язку:

097 580-32-80

Viber