Утеплення мокрих фасадів

Компанія РОД пропонує послуги з утеплення фасадів будівель як вентильованих, так і мокрих. Утеплення допомагає вашому будинку менше страждати від перепадів температури, створюючи комфортні умови та заощаджуючи гроші на опаленні взимку та охолодженні влітку.

Утепление мокрых фасадов

Складові елементи утеплення мокрого фасаду

Утеплення мокрого фасаду захищає будівлю від холоду взимку та спеки влітку, забезпечуючи більш сприятливий мікроклімат усередині будівлі та захищаючи стіни від зовнішніх впливів.
Як утеплювач можуть використовуватися:

  • Плити мінеральної вати
  • Екструдований пінополістирол
  • Скловата
  • Пінопласт

Так само дуже важливо врахувати, що попередні роботи, їх складність і тривалість завжди залежать від якості несучих стін. За потреби проводиться масштабний ремонт або косметичний ремонт для зміцнення фундаменту.

У технології мокрого фасаду необхідно дотримуватись правил розміщення плит. Для великих площ рекомендується використовувати “шахівниця”, а для невеликих – прямокутні плоскі конструкції. Найшвидше плитка кріпиться встик, але через шви необхідна герметизація.

Утепление мокрых фасадов

Для чого потрібно утеплювати мокрий фасад?

Утеплення мокрих фасадів – важливий процес, який забезпечує безліч переваг, гарантуючи комфорт, енергоефективність та довговічність будинку. Ось деякі з причин, з яких утеплення мокрих фасадів має важливе значення.

Теплоізоляція

Утеплення дозволяє скоротити втрати тепла з дому, забезпечуючи ефективну ізоляцію. Це дозволяє створити комфортну обстановку у приміщенні та знизити витрати на опалення.

Енергоефективність

Покращена теплоізоляція підвищує енергоефективність вашого будинку. Це призводить до зниження витрат на опалення та охолодження та сприяє економії енергії.

Захист від вологи

Утеплення мокрого фасаду включає заходи з гідроізоляції, які захищають будівлю від проникнення вологи. Це запобігає появі плісняви, грибків та інших проблем, пов'язаних із вологістю.

Довговічність будівлі

Утеплення допомагає захистити конструкцію будівлі від несприятливої дії погодних умов, продовжуючи термін служби будівлі та зменшуючи необхідність ремонту.

Стійкість до атмосферних впливів

Мокрі фасади схильні до атмосферних впливів, таких як опади та сонце. Ізоляція забезпечує додатковий шар захисту та зберігає цілісність конструкції.

Поліпшений зовнішній вигляд

Роботи з утеплення часто включають нанесення нового верхнього шару фарби, що покращує зовнішній вигляд будівлі і сприяє його естетичній привабливості.

Якщо Ви розглядаєте можливість утеплення мокрого фасаду, ми запрошуємо Вас зв’язатися з нами для консультації та оцінки проекту. Наші фахівці нададуть вам необхідну інформацію та дадуть відповіді на ваші запитання.

Що ми пропонуємо?

Індивідуальний підхід

Кожен проект є унікальним. Наші спеціалісти будуть раді надати вам індивідуальну консультацію.

Оцінка стану фасаду

Наші фахівці оцінять стан мокрого фасаду та визначать основні аспекти, що потребують уваги та виправлення.

Рекомендації та варіанти

Залежно від ваших потреб та бюджету ми дамо конкретні рекомендації щодо найбільш відповідних матеріалів, технологій та конструкції ізоляції.

Оцінка вартості та термінів

Ми надамо вам докладний кошторис витрат та орієнтовний час виконання робіт, щоб ви могли ухвалити виважене рішення.

Зв’яжіться з нами та дозвольте нам допомогти вам зробити правильний вибір на користь утеплення мокрого фасаду!

Є питання? Ми на зв'язку:

097 580-32-80

Viber