Утеплення фасадів

Утепление фасадов

Підтримувати оптимальну температуру в будинку та зменшити витрати на електроенергію – завдання, яке можна вирішити за допомогою наших послуг з утеплення фасадів, а обравши компанію РОД, ви вийдете на новий рівень комфорту та енергоефективності у вашій оселі.

Ми забезпечуємо використання передових технологій і сучасних матеріалів для створення максимально ефективного вентильованого фасаду, який не тільки підвищує стійкість будівлі до зовнішніх факторів, але і значно покращує її зовнішній вигляд.

Зв’яжіться з нами для отримання консультації по утепленню фасаду будинку.

Утепление фасадов

Чому варто утеплювати фасади?

  • Утримується понад 30 відсотків тепла в приміщенні.
  • Завдяки утеплювачу в приміщенні не буде занадто спекотно в літку.
  • Утеплення стін квартири та зовнішніх стін будівлі може заощадити до 40 відсотків витрат на опалення.

Зростання рахунків за опалення та електроенергію змусило людей замислитися над тим, як можна заощадити гроші, щоб підтримувати комфортну температуру і мікроклімат у приміщенні, не платячи більше за енергоносії. Відповідь, безсумнівно, одна. Це утеплення зовнішніх стін квартири для створення ефекту термоса і мінімізації втрат тепла і прохолоди в холодну або дуже спекотну пору року.

Ми пропонуємо сучасний і недорогий метод утеплення стін квартир і будинків в м. Харків і не тільки, що забезпечує комфортну температуру в будь-який час року і максимальну економію коштів. Наш метод зовнішнього утеплення характеризується швидким монтажем теплоізоляційного шару, низькою вартістю витратних матеріалів, максимальною екологічною безпекою, відмінними функціональними властивостями і вогнестійкістю.

Монтаж вимагає декількох складних і важливих прийомів і тому повинен виконуватися тільки фахівцями. Більше того, якщо квартира розташована на великій висоті, тільки монтажник (промисловий альпініст) може взяти на себе таке завдання.

Що Ви отримуєте звернувшись до нас?

Утеплення стін квартир

Комплексне утеплення стін квартири бажане не тільки тому, що воно дозволяє заощадити гроші на самому утепленні, але й тому, що в квартирі стає менш холодно.

Утеплення фасадів будинків

Утеплення фасаду будівлі може заощадити до 40% на газовому опаленні взимку. Влітку внутрішню температуру можна підтримувати за принципом, як у термосі, що робить його прохолоднішим, ніж будинок без утеплення.

Ми також утеплюємо приватні будинки та дачі в місті та за його межами. Утеплюємо стіни під’їздів та сходових площадок. Утеплюємо балкони зсередини і зовні, використовуючи новітні технології та за помірними цінами. Утеплення балконів обговорюється індивідуально в залежності від ряду факторів і ваших побажань.

Утеплення приватних будинків та дач

Утеплення приватного будинку - важливий етап утеплення не тільки нових будинків, але й будівель, що експлуатуються, таких як старі будинки та котеджі. Таке утеплення надає будинку нового вигляду і створює позитивні емоції при погляді на оновлений будинок.

Утеплення стін усередині під'їздів та сходових клітин

Для утеплення стін у коридорах і на сходових клітинах найдоцільніше і найправильніше використовувати ті ж матеріали, що й для утеплення фасадів, тобто матеріали, які застосовуються для зовнішніх робіт.

Ми укладаємо офіційний договір на надання послуг і даємо 100% гарантію на якість робіт і використовуваних матеріалів.
Щоб уникнути обману і фінансових втрат, рекомендуємо звертатися тільки до перевірених компаній.

Як утеплитися найближчим часом?

1
Надішліть заявку

Для цього потрібно зателефонуйте за телефоном на сайті або надіслати заявку.

2
Ми обстежуємо об'єкт

Ми зробимо необхідні розрахунки з утеплення.

3
Розрахуємо вартість

На цьому етапі визначається повна вартість утеплення, і 70% вартості оплачується заздалегідь.

4
Проведемо підготовку

Перед утепленням стіни або фасаду виконуються необхідні підготовчі роботи.

5
Зробимо утеплення

Далі слідує сам процес утеплення стіни квартири або фасаду будівлі

6
Ви приймете роботи

Після цього проводиться прийом роботи замовником і робиться післяплата.

Ми дотримуємося передових методів та технологій утеплення

Обираючи утеплення фасадну від компанії РОД ви отримаєте надійний захист і збереження тепла, високу енергоефективність та гарний зовнішній вигляд. Зверніться до нас, щоб перетворити свій будинок на ідеальне місце для життя.

Є питання? Ми на зв'язку:

097 580-32-80

Viber