Фасади від компанії РОД

Наші послуги:

З чого ми виготовляємо наші фасади?

Вентфасад з металевими виробами та полімерним покриттям

Наші вентфасади з металевих виробів та з полімерним покриттям мають високу стійкість і надають вашому будинку сучасний вигляд.

Вентфасад з вініловими панелями

Дані панелі мають високу стійкість до природних факторів та погодніх умов, що забезпечує довговічність фасаду.

Вентфасад із волокон деревини

Волокна деревини додають тепла та природності вашому фасаду, створюючи унікальний зовнішній вигляд також фасад із волокна деревини залишається непошкодженим під впливом сонця, дощу, вітру та стійким до подряпин та механічних ушкоджень.

Вентфасад із сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі мають високий рівень теплоізоляції і рівнем вогнестійкості, що забезпечує безпеку будинку і його мешканців.

Вентфасад із фіброцементу/фіброплити

Фіброцемент і фіброплити характеризуються високою міцністю, що дозволяє створювати фасади, що витримують вплив часу і зовнішніх факторів, а також вимагають мінімального догляду.

Вентфасад із керамограніту

Керамограніт стійкий до фізичного зносу і виглядає як новий навіть після тривалого використання.

Вентфасад із композитних панелей

Композитний матеріал має високу термостійкість для запобігання деформації та забезпечення стабільності розмірів панелі. Вони стійкі до подряпин і ударів і довговічні.

Вентфасад із імітацією кирпича, дерева, каменю

Вони виглядають справжніми, але мають усі переваги сучасних матеріалів. Висока міцність і стійкість до атмосферних впливів є важливою перевагою серед інших фасадів.

Вентфасад з клінкеру

Клінкерні фасади не вимагають складних заходів з технічного обслуговування, щоб забезпечити мінімальні витрати на технічне обслуговування. Клінкер володіє хорошими теплоізоляційними властивостями та сприяє збереженню тепла.

Вентфасад із HPL панелей

Гладка поверхня HPL панелей унеможливлює осідання бруду, полегшуючи процес чищення та володіють високою термостійкістю.

Також ми пропонуємо утеплення вашого фасаду, саме:

Утеплення мокрого фасаду

Мокрий фасад потребує особливої уваги для забезпечення не лише ефективного утеплення, але і захисту від вологи та атмосферних умов.

Наші послуги з утеплення мокрого фасаду забезпечують довговічність та ефективність на довгі роки.

З переваг утеплення мокрого фасаду можна виділити:

 • Високий рівень теплоізоляції стін.
 • Надійна звукоізоляція стін.
 • Дозволяє використовувати полегшені огороджувальні конструкції без погіршення термічного опору.
 • Збільшення корисної площі будівлі за рахунок зменшення товщини стін.
 • Відсутність “висолів” на фасаді.
 • “Мокрі фасади” можна встановлювати на різні типи зовнішніх поверхонь, включаючи монолітні, збірні, пористий бетон, цеглу і OSB.
 • “Мокрі” фасади можна встановлювати на ослаблені поверхні, наприклад, стару цеглу на стінах “хрущовок”.
Утеплення пінопластом фасаду

Утеплення фасаду пінопластом-відмінне рішення для збереження тепла і підвищення енергоефективності будинку а також цей легкий матеріал може ефективно ізолювати будівлю та забезпечуючи комфорт.

З переваг утеплення пінопластом фасаду можна виділити:

 • Ціна пінополістиролу. Цей матеріал значно дешевший за багато альтернативних ізоляційних матеріалів. При цьому він має перелік унікальних властивостей, які роблять його придатним для утеплення стін, стель, цокольних профілів тощо.
 • Відмінні теплоізоляційні властивості. Цей матеріал має набагато кращі ізоляційні властивості, ніж бетон, цегла або мінеральна вата, тому немає необхідності збільшувати товщину пінопласту для утеплення.
 • Невелика вага. Велика кількість повітряних бульбашок всередині пінополістиролу робить його одним з найлегших матеріалів. В результаті такого утеплення фундаменти не піддаються значним навантаженням.
 • Тривалий термін служби. При правильному монтажі та надійному захисті від зовнішніх факторів, пінопластові матеріали можуть прослужити багато років.
  Середній термін служби пінопласту становить близько 30 років.
 • Стійкість до цвілі. Як штучний матеріал, він не піддається руйнуванню цвіллю, грибками та мікроорганізмами.
Утеплення мінеральною ватою

Мінеральна вата - це високоефективне та екологічне рішення для збереження тепла та підвищення енергоефективності будинків. Даний матеріал характеризується високими ізоляційними властивостями та стійкістю до атмосферних впливів.

З переваг утеплення мінеральною ватою фасаду можна виділити:

 • Високі показники теплоізоляції. Мінеральна вата має високу щільність і низьку теплопровідність, ефективно утримує тепло в будівлі і знижує витрати на опалення.
 • Вогнестійкість. Мінеральна вата не горить і не сприяє горінню, що робить її безпечним матеріалом для використання в будівлях.
 • Звукоізоляційні властивості. Мінеральна вата має відмінні звукоізоляційні властивості, що дозволяє знизити рівень шуму в будівлях.
 • Довговічність. Мінеральна вата не гниє, не кришиться і не деформується, що забезпечує довговічність і стабільність на довгі роки.
 • Екологічність. Мінеральна вата є екологічно чистим матеріалом, оскільки не містить шкідливих хімічних речовин і не забруднює навколишнє середовище.