Металевий дах. Покрівля з сендвіч панелей

Металеві дахи - це надійне і популярне рішення для захисту будівель від атмосферних впливів. Вони вирізняються високою міцністю, довговічністю та стійкістю до різних кліматичних умов. Сучасні технології дають змогу створювати якісні металеві дахи, з огляду на різноманітні потреби та вподобання клієнтів.

Сучасний ринок будматеріалів пропонує величезний вибір різноманітних матеріалів для покрівлі з металу: покрівля з металочерепиці, фальцева покрівля з оцинкованої сталі, покрівля з профнастилу, металевий дах з полікарбонату, металевий дах з сендвіч-панелей.

Металлическая крыша и сэндвич панели

Металеві дахи пропонують широкий вибір можливостей і переваг, від міцності та довговічності до естетичної привабливості. Вони підходять для різних типів будівель – від житлових будинків до комерційних комплексів. Відповідальний вибір типу металевого даху та якісний монтаж забезпечать надійний і довговічний захист будівлі від несприятливих погодних умов та естетично привабливий зовнішній вигляд.

Металлическая крыша и сэндвич панели
Переваги металевих покрівельних матеріалів
Довговічність

Термін служби таких дахів близько 50 років. Крім того, цей показник можна збільшити за допомогою спеціальних полімерних покриттів.

Простота монтажу

Встановлення металевого даху може виконуватися відносно швидко. Це скорочує витрати на монтажні роботи.

Естетичний зовнішній вигляд

Величезна кількість фактур і колірних рішень відкривають практично необмежені можливості по створенню унікального дизайну для даху будь-якого будинку

Пожежостійкість

Сталь горить за дуже високих температур. Під час бурі або лісової пожежі металева покрівля не схильна до ризику загоряння.

Малий коефіцієнт тертя

Завдяки цій особливості сніг і лід на сталевих дахах накопичується в значно менших кількостях, ніж на неметалевих аналогах

Вага

Вага квадратного метра листа зазвичай не перевищує 5-6 кг. Це полегшує його транспортування і не навантажує будівельну конструкцію.

Компанія "РОД" пропонує "дах під ключ" із сучасних та ефективних покрівельних матеріалів: з сендвіч-панелей та полікарбонату.

Металевий дах із сендвіч-панелей являє собою високоякісний конструктивний елемент, який широко використовується в сучасному будівництві. Ця форма покрівельного покриття є оптимальним вибором для багатьох будівель, завдяки своїй надійності, міцності та естетичному зовнішньому вигляду. Основною перевагою металевого даху з сендвіч-панелей є його міцна конструкція. Сендвіч-панелі складаються з двох металевих шарів, зазвичай з оцинкованої сталі або алюмінію, між якими знаходиться шар утеплювача. Ця конструкція забезпечує високу стійкість до деформації і можливість протистояти різним зовнішнім факторам, таким як сильні вітри, удари і снігові навантаження. Завдяки цьому, металевий дах із сендвіч-панелей має довгий термін служби і не потребує регулярного обслуговування.

Металевий дах із полікарбонату – це інноваційне покрівельне покриття, яке поєднує в собі металеві елементи (часто зі сталі або алюмінію) і полікарбонатні панелі. Однією з головних переваг металевого даху з полікарбонату є його легкість і міцність. Полікарбонат має високу стійкість до механічних впливів, що робить його ідеальним матеріалом для використання на даху. Завдяки легкості полікарбонату встановлювати конструкцію можна без застосування важкого обладнання, що спрощує і прискорює монтаж. Металевий дах із полікарбонату є чудовим вибором для тих, хто шукає міцне, легке, прозоре і довговічне покриття для своєї будівлі. Цей матеріал має всі необхідні властивості, щоб забезпечити надійний захист і водночас створити комфортні умови всередині приміщень.

Металлическая крыша и сэндвич панели

Переваги металевого даху з сендвіч-панелей:

  • висока енергоефективність,
  • мають довгий термін служби і не вимагають частого обслуговування,
  • водонепроникність,
  • можуть бути виготовлені на замовлення, щоб точно відповідати розмірам даху, що мінімізує відходи під час монтажу.

Переваги металевого даху з полікарбонату:

  • забезпечує природне освітлення під дахом, що знижує залежність від штучного освітлення і покращує комфорт усередині приміщення
  • теплоізоляція
  • міцність і стійкість
  • швидке встановлення
  • дах з полікарбонату відносно легкий, що знижує навантаження на будівельну конструкцію

Попри те, що дах з металу має деякі недоліки: погані теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості, цей вид даху стає дедалі популярнішим через свою міцність, довговічність і зовнішній вигляд.

Загальне рішення про те, який встановлювати металевий дах, має залежати від безлічі чинників, включно з бюджетом, кліматичними умовами, дизайном і структурою будівлі, а також уподобаннями власника. Бажано консультуватися з професіоналами в галузі покрівельних робіт, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

Які ще різновиди металевих дахів, які найчастіше обираються нашими клієнтами?

Покрівля з профнастилу
Він виготовляється з гальванізованої сталі і має хвильову форму. Така покрівля має високу стійкість до вітру і снігу, що робить її ідеальним вибором для регіонів із суворим кліматом. Крім того, має широкий спектр колірних рішень, що дає змогу адаптувати покрівлю з профлиста під будь-яку архітектурну концепцію.

Покрівля з металочерепиці
Імітує класичну черепицю, але при цьому має переваги металевої конструкції. Металочерепиця може мати різні форми і кольори, дозволяючи підібрати дах під індивідуальний дизайн будівлі. Вона також є стійкою до пожеж і гниття, що забезпечує надійність і безпеку даху на тривалий термін.

Фальцева покрівля з оцинкованої сталі
Складніша в укладанні, ніж металочерепиця. Має широкий ціновий діапазон: від недорогих варіантів (оцинкований листовий прокат із самостійним виготовленням фальца) до преміальних (з готовим заводським фальцем і стійким, довготривалим покриттям).

Вартість будівництва нового даху під ключ

Покрівельні роботи від компанії «Компанія РОД» в Харкові та Харківській області.
ПОКРІВЛЯ
Покрівля з металочерепиці, м2від 220 грн
Покрівля з бітумної черепиці, м2від 270 грн
Покрівля з керамічної черепиці, м2від 360 грн
Фальцева покрівля з оцинкованої сталі, м2від 400 грн
Покрівля з профнастилу, м2від 220 грн
Наплавлювана покрівля з євроруберойду в один шар, м2від 110 грн
Наплавлювана покрівля з євроруберойду в два шари, м2від 155 грн
Шиферний дах, м2від 200 грн
Дах з ондуліну, м2від 190 грн
Металевий дах із полікарбонату, м2від 250 грн
Металевий дах із сендвіч - панелей, м2від 250 грн

Є питання? Ми на зв'язку:

097 580-32-80

Viber